👤

pan karol kupil 2 kg i 47 dag jablek w cenie 3,5 zl za kc ile pan karol zaplacil za jablka podaj odpowied zaokroglajac do pelnych groszy
BLAGAM NA TERAZ DAM NAJ


Odpowiedź :

Odpowiedź:

2,47kg*3,50zł=8,64zł

Odp. Pan Karol zapłacił za jabłka 8,64 zł.