Odpowiedź :
Odpowiedź:
22,22 podręcznika
Wyjaśnienie:
E całkowita podręcznika = m*c^2
E całkowita podręcznika = 0,3kg*(3*10^8 m/s)^2
E całkowita podręcznika = 2,7*10^16J
E = 6*10^17 = 60*10^16J
60*10^16 J / 2.7*10^16 J = 22,22
Odpowiedź:
22,22 podręcznika
Wyjaśnienie:
E całkowita podręcznika = m*c^2
E całkowita podręcznika = 0,3kg*(3*10^8 m/s)^2
E całkowita podręcznika = 2,7*10^16J
E = 6*10^17 = 60*10^16J
60*10^16 J / 2.7*10^16 J = 22,22