Uzytkownik4tgo Uzytkownik4tgo Matematyka Rozwiązane Julek miał 89zł. Kupił 3 bilety do kina, każdy w tej samej cenie, oraz duży popcorn za 15,50zł. Zostało mu 10,50 zł. Ile kosztował jeden bilet? zadanie z x