👤

wybierz kilka cen produktów z
paragonów, zapisz nazwę
oraz kwotę.
Następnie zapisz słownie ułamki
dziesiętne(ceny).

Proszę o szybką odpowiedź.
Daje naj. ​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

1 kg bananów - 4,89 cztery złote dziewięćdziesiąt dziewięć groszy

Szczegółowe wyjaśnienie: