Licze na szybką odpowiedz! Jeśli można to wypisane dokładnie dane, szukane i obliczenia <3

Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
delta v=30m/s
t=10s
Oblicz s
s=½at², *
przy prędkości końcowej vk=0
Obliczam przyspieszenie
a=delta v /t
a=30m/s /10s
a=3m/s²
podst.do*
s=½*3m/s² *(10s)²
s=150m