Littlemaja32go Littlemaja32go Matematyka Rozwiązane Zad. 2 Truskawki kosztują a zł za 1 kg,a porzeczki b zł za 1 kg. Za pomocąwyrażenia algebraicznego, zapisz iletrzeba zapłacić za 4,5 kg truskawek i 6kg porzeczek?