Odpowiedź :
koszt 3530
zysk 1530
Wyjaśnienie:
2000 - 700 = 1300
1300 - 100 = 1200
1200 - 250 = 950
950 - 200 = 750
750 - 120 = 630
630 - 500 = 130
130 + 4650 = 4780
4780 - 650 = 4130
4130 - 600 = 3530
3530 - 2000 = 1530
koszt 3530
zysk 1530
Wyjaśnienie:
2000 - 700 = 1300
1300 - 100 = 1200
1200 - 250 = 950
950 - 200 = 750
750 - 120 = 630
630 - 500 = 130
130 + 4650 = 4780
4780 - 650 = 4130
4130 - 600 = 3530
3530 - 2000 = 1530