👤

Czy da sie przezyc tydzien za 30 zl ? Jesli tak to napisz jakie produkty polecasz kupic by zjesc syte sniadanue obuad i kolacje.
Daje naj i napiszcie gdz mozna znalezc dane produkty pls szybko


Odpowiedź :

Odpowiedź:

na śniadanie 2 bułki ok.60gr za sztuke+ 6 jajek ok7 zł

bułka z jajkiem sadzonym

na obiad pierś z kurczaka 3,50 zł przyprawy ok.3-4 zł +pare ziemniaków 4zł = grilowany kurczak w przyprawach z zi3mniakami

kolacja boczek 5 zł +jajka z śniadania = jajecznica z hoczkiem i bułka

dotego np jajko 1 zl na podwieczorek + woda 2 zł

= da się pReżyc dzieńza 30 zł (policz ile za t9 wyszło ale coś ok.30 zł