Odpowiedź :
Odpowiedź:
Dane Obliczyć Wzór
s = 30 m v = ? s = v*t
t = 1 min = 60 s
Rozwiązanie
s = v*t
v = s/t
v = 30 m/60 s
v = 0,5 m/s
Odp. Wózek porusza się z predkością 0,5 m/s
Odpowiedź:
Dane Obliczyć Wzór
s = 30 m v = ? s = v*t
t = 1 min = 60 s
Rozwiązanie
s = v*t
v = s/t
v = 30 m/60 s
v = 0,5 m/s
Odp. Wózek porusza się z predkością 0,5 m/s