Odpowiedź :
Odpowiedź:
ze wzoru na droge s=at^{2}/2 wyznaczamy a czyli a =2s/t^{2} = a=2km/1m^{2}
a=2000m/60s^{2} = 33,(3) m/s^{2}
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
ze wzoru na droge s=at^{2}/2 wyznaczamy a czyli a =2s/t^{2} = a=2km/1m^{2}
a=2000m/60s^{2} = 33,(3) m/s^{2}
Wyjaśnienie: