👤

oblicz czas w ciągu którego ciało poruszające się z prędkością 72km/h uzyskało przyspieszenie 1/2 m/s2



Odpowiedź :

t=a*v=1/2m/s2*259 m/s=129,5m

72km/h=259 m/s

Myślę że jest dobrze

Wyjaśnienie:

rozwiązanie w załączniku

Zobacz obrazek Martoosia5