Zadanie 2. Kilogram jabłek kosztuje j złotych, a kilogram marchwi m złotych. Kuba kupił 5 kilogramy jabłek
i 2 kilogramy marchwi. Zapisz za pomocą wyrażenia algebraicznego ile zapłacił za zakupy.
