Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
0,3*25 =7,50 zł- kiełbasa
25 dag=0,25 kg------0,25*37=9,25 zł-- wędlina
7,50+9,25=16,75 zł---razem
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
0,3*25 =7,50 zł- kiełbasa
25 dag=0,25 kg------0,25*37=9,25 zł-- wędlina
7,50+9,25=16,75 zł---razem