mpotrzebuje na dzis te zadania

Odpowiedź:
zadanie 4
52,50 zł- 1kg
52,50 zł - 100dag |:10
5,25zł - 10dag |:5
1,05zł - 2 dag | *9
9,45zł - 18dag
Odp:B
Szczegółowe wyjaśnienie: