Go Studier
👤
Lkxanygo
Lkxanygo
Matematyka
Rozwiązane
Za 0,35 kg sera zapłacimy 6,93zl. Ile zapłacimy za 65dag?
Odpowiedź :
Szunka11go
Szunka11go
0,35 kg = 35 dag - 6,93 zł
Możemy zrobić to przy pomocy proporcji:
35 dag — 6,93 zł
65 dag — x
X = 65•6,93 : 35 = 12,87 zł (tyle będzie kosztował ser za 65 dag)
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 81+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Go Studier: Inne Pytanie
Ma Ktoś Jakiś Pomysł Jak Mogę Się Efektywniej Uczyć? Siedzę Przy Biurku Około 6h A I Tak Mam 3 I 4
Oblicz Wartości Wyrażenia Dla Podanych Wartości Zmiennej Matlandia Klasa 7 PLIS POMOCY
Napisze Opowiadanie Najberdziej Dla Mnie Przygodzie Przedztawame W Panir Klekse 1 Nadam Tytul 2 Wstepnie /pierszy Akapit Dla Czego To Podobalo Ci Sie 3 Nastapie
13. Czworokąty Narysowane Poniżej To Równoległobok, Romb I Trapez Rów-noramienny. Oblicz Miary Kątów Wewnętrznych Tych Czworokątów.
Blicz Zadanie. Działania Na Pierwiastkach.
Pomoże Ktoś Zrobić Te 2 Ćwiczenia
Szczegółowy Opis Okresu Życia Adama Mickiewicza Na Krymie
Podstawą Graniastosłupa Prostego O Wysokości 10 Jest Trapez Prostokątny, Którego Podstawy Mają Długości 7 I 15, A Ramiona - 10 I 6. Oblicz Pole Podstawy I Objęt
Proszę O Zrobienie Tego Zadanka
20. A) W Porównaniu Homeryckim Zaznacz Różnymi Kolorami Jego Dwie Części. Czyż Nie Piękniejsza Nasza Poczciwa Brzezina, Która Jako Wieśniaczka, Kiedy Płacze Syn
Nie Ogarniam Tych Ciągów. Pomoże Ktoś?
Uzupełnij Zdania, Używając Wyrazów Z Nawiasach W Odpowiedniej Formie 1. My Mum...........(put Up) The New Curtains Right Now. 2...................(we/ Often/eat