👤

Pliska pomozciiieee XD

Pliska Pomozciiieee XD class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

1) 1250km + 723km + 1235km = 3208km

Odp. Trasa tego rajdu liczyła 3208km.  

2) 1175zł * 9 = 10575zł

10575zł + 1485zł = 12060zł

12060 zł : 9 = 1340 zł

Odp. Odtwarzacz w sklepie Pana Wieśka kosztował 1340zł.

3) 25g * 8 = 200g

452g - 200g = 252g

252g : 3 = 84g

Odp. Duże pudełko waży 84g.