Pliska pomozciiieee XD

Odpowiedź:
1) 1250km + 723km + 1235km = 3208km
Odp. Trasa tego rajdu liczyła 3208km.
2) 1175zł * 9 = 10575zł
10575zł + 1485zł = 12060zł
12060 zł : 9 = 1340 zł
Odp. Odtwarzacz w sklepie Pana Wieśka kosztował 1340zł.
3) 25g * 8 = 200g
452g - 200g = 252g
252g : 3 = 84g
Odp. Duże pudełko waży 84g.