Pomocy na teraz potrzebuje!

Odpowiedź:
2/178
36 zł : 9= 4zł x 7= 28zł
odp: prezent kosztował 28zł
3/178
9:3= 3 x 8= 24 osoby
odpowiedź; W klasie Julki są 24 osoby
Szczegółowe wyjaśnienie: