👤


(MUSZĘ TO ZROBIĆ DO 8:00!)​


MUSZĘ TO ZROBIĆ DO 800 class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

1. Prawda

2. Fałsz

Mam nadzieję że pomogłem

Odpowiedź:

1 zdanie

25 x 20 x 2g=1000g = 1kg PRADA

20 x 2 g= 40g

40g kosztuje 12,40zl

400g:40g =10

12,40 x 10= 124 zł FAŁSZ