Odpowiedź :
Odpowiedź:
3% = 3/100 = 0,03
stan kata po pierwszym roku = 90000zł + 9000 zł * 0,03 =
= 9000 zł + 270 zł = 9270 zł
stan kata po dwóch latach = 9270 zł + 9270 zł * 0,03 =
= 9270 zł + 278,10 zł = 9548,10 zł
Odp: D
Odpowiedź:
3% = 3/100 = 0,03
stan kata po pierwszym roku = 90000zł + 9000 zł * 0,03 =
= 9000 zł + 270 zł = 9270 zł
stan kata po dwóch latach = 9270 zł + 9270 zł * 0,03 =
= 9270 zł + 278,10 zł = 9548,10 zł
Odp: D