Odpowiedź :
[tex]V=0,07m^3\\d=1000\frac{kg}{m^3}\\g=10\frac{N}{kg}[/tex]
[tex]F_w=d*g*V\\F_w=1000\frac{kg}{m^3}* 10\frac{N}{kg}*0,07m^3=700N[/tex]
[tex]V=0,07m^3\\d=1000\frac{kg}{m^3}\\g=10\frac{N}{kg}[/tex]
[tex]F_w=d*g*V\\F_w=1000\frac{kg}{m^3}* 10\frac{N}{kg}*0,07m^3=700N[/tex]