Odpowiedź :
Odpowiedź:
9 x 1275zł = 11 475zł - cena za 9 odtwarzacy w hurtowni
11 475zł + 1485zł = 12 960zł - cena za 9 odtwarzaczy u Pana Wieśka
12 960zł : 9 = 1 440zł - Cena za 1 odtwarzacz u Pana Wieśka
Odp. Odtwarzacz w sklepie pana Wieśka kosztował 1 440zł