Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów?
stal: 3500zł za 1t
jagody: 3zł za 100g
szynka: 8,25zł za 25dag
cukier waniliowy: 2,10zł za 10g
masło: 7,20zł za 200g
polędwica: 5,60zł za 10dag
cement: 700zł za 10dag
kawa: 0,75zł za 10g
proszę potrzebuje na teraz bo mam zadanie na jutro (16.11)
