Juliaaaa56778go Juliaaaa56778go Matematyka Rozwiązane 1 kg cukierków czekoladowych kosztuje 42,30zl ile zapłacono za 20 dag cukierków? kto rozwiąże musi być działanie pisemne i zaokrąglanie