Fortnitehm80go Fortnitehm80go Matematyka Rozwiązane tona aluminium kosztuje około 10tyś zł pusta aluminiowa puszka waży 16 g. Ile kosztuje aluminium zużyte na wyprodukowanie jednej puszki?