Sadowskaalicja1983go Sadowskaalicja1983go Matematyka Rozwiązane 9. Ile kg jablek kupiła mama, jeżeli 1 kg kosztował 4,5 zł, a zapłaciła 3 zł 15gr? Odp. (2p.)