Anonimowepytania101go Anonimowepytania101go Matematyka Rozwiązane Równania Trzy zeszyty i gumka kosztują razem 4zł, a sześć zeszytów i trzy gumki 8.40zł. Ile kosztuje jedna gumka, a ile jeden zeszyt? Proszę pokolei i zrozumiale pisać bo nie rozumiem