Ania chciała kupić 10 jednakowych puszek karmy dla psa, ale zabrakło jej 11 złotych. Kupiła 6 takich puszek karmy i zostało jej 3,40 złotych. Ile kosztuje jedna puszka karmy?
Obliczenue bez Użycia x (i innych znaków). Poproszę szczegółowe wyjaśnienie, co się z czego wzięło.