Aktywna5473go Aktywna5473go Matematyka Rozwiązane Michał miał 7 zł. Kupił ćwierć kilograma landrynek i jeden batonik. Czy może kupić jeszcze czekoladę? [ceny produktów: landrynki: 6,54 zł/kg, batonik - 1,69 zł, czekolada - 3,95 zł].