Lozinskamonika662go Lozinskamonika662go Matematyka Rozwiązane Zad.9 Marek kupił 25dag cukierków i 20dag orzechów. Za cukierki zapłacił 3,20zł. Orzechy kosztowały 30 zł za kilogram. Ile kosztował kilogram cukierków? lle Marek zapłacił za orzechy?